Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu online „Orzeł Informatyczny” Dnia 14 maja 2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie online „Orzeł Informatyczny”. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas II – IV oraz VI – VIII. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: Dawid Kohlmeyer klasa IIa 22 punkty laureat, V miejsce w kraju Anna Pietrzyk klasa IIb 16 punktów Marta Langkammer klasa IIb 11 punktów Oliwier Szczypka klasa III 16 punktów Karol Wójcicki klasa IV 11 punktów Hanna Jenczelewska klasa VI 20 punktów laureat, VII miejsce w kraju Marta Pietrzyk klasa VI 19 punktów laureat, VIII miejsce w kraju Hubert Janota klasa VI 16 punktów Anna Dzida klasa VI 15 punktów Paulina Dołęga klasa VI 13 punktów Paweł Smaga klasa VII 14 punktów Maria Herok klasa VII 12 punktów Nadia Maksylewicz klasa VII 11 punktów Szymon Szczypka klasa VIII 18 punktów laureat, IX miejsce w kraju Jakub Nowrotek klasa VIII 11 punktów Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia: 26 Gratulujemy wszystkim uczniom