Chociaż na dworze pogoda wciąż jesienna, a z nieba zamiast śniegu pada deszcz, chyba wszyscy czują już zbliżające się święta. Świąteczna atmosfera zapanowała również w naszej szkole ponieważ przybył do nas specjalny gość – Święty Mikołaj.  Uczniowie musieli być bardzo grzeczni, ponieważ wszyscy otrzymali od Mikołaja słodkie upominki.  Na zakończenie spotkania wszyscy chętnie pozowali do wspólnego zdjęcia z Mikołajem.

Kiedy Mikołaj udał się na spotkanie z młodszymi klasami, uczniowie klas V-VII  wybrali się  na kręgielnię do klubu „Klimat” w Bielsku - Białej. Niektóre dzieci po raz pierwszy grały w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli, a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.